Chytrý Software

Váš průvodce podnikáním na Internetu a oblastí informačních technologií.

Služby

Aktuality

Kontaktfb

Telefon: 553 820 913
Email:
IČO: 74826476
Služby

brain_webove_sluzbyWebové služby

Kvalitní Internetová prezentace je v současné době jedním ze základních kamenů úspěšného podnikáni. Tajemství úspěšného webu je dáno nejen neotřelým grafickým návrhem, ale také hodnotným obsahem, přehledností, optimalizací a dobrým technologickým zázemím.

brain_softwareSoftware

Myslíte-li to s podnikáním na internetu vážně, je vhodné nabízet své produkty pomocí e-shopu nebo využít k prezentování komplexní redakční systém. Pokud však máte velmi specifické nároky na funkčnost, vyvýjíme také tzv. zakázkový software určený přímo pro vaše konkrétní požadavky.

brain_graficke_studioGrafické studio

Nabízíme odborné zpracování grafických materiálů a logotypů, které jsou v souladu s vámi a oborem vašeho podnikání. Jsme schopni vám dodat veškeré graficky založené materiály jako například flash banner, vizitky, razítka, reklamní plachty, letáky a jiné tiskoviny.

brain_sprava_siteSpráva sítě

Zajištění bezproblémového síťového provozu je nedílnou součástí dobře fungující společnosti. Analýzou a návrhem konstruktivních řešení se vám postaráme o veškeré IT zázemí tak, aby jste váš čas mohli věnovat důležitějším věcem.

brain_sprava_datSpráva dat

Nedostatečná záloha účetních a firemních dat, bývá často vídaným jevem u drobných a středně velkých společností. Nevěnování pozornosti tomuto problému může končit řadou nepříjemností spojených s dohledáváním účetních záznamů, nákladnou obnovou počítačových disků či úplnou ztrátou dat.