Chytrý Software

Váš průvodce podnikáním na Internetu a oblastí informačních technologií.

Služby

Aktuality

Kontaktfb

Telefon: 553 820 913
Email:
IČO: 88805841

Software

SlužbybulletSoftware

E-Shop

Obchodování na Internetu je moderní způsob, jak nabízet a prodávat své výrobky a služby. Nabízení vašich výrobků v internetovém obchodě tak může přinést povědomí o vašich produktech široké veřejnosti. Internetový trh má jistá specifika, které je nutno dodržovat, avšak základní princip prodeje zboží je obdobný s běžným podnikáním.

více >>

Redakční a publikační systémy

Redakční systémy slouží k snadné aktualizaci vašich www stránek. K úpravě stránek nepotřebujete žádné odborné znalosti z oblasti programování. Aktualizaci webových stránek pomocí redakčního systému zvládne opravdu každý. Pomůžeme vám nastavit a zprovoznit některý z volně dostupných redakčních systémů, nebo vám vytvoříme redakční systém přímo na míru a vyjít vstříc vaším specifickým potřebám.

více >>

dotProject - groupware systém

Projektový management je důležitá a často opomíjená stránka podnikání. Pro tento účel je zde software, krerý dokáže tento management účinně spravovat.

více >>

Zakázkový software

Nabízíme Vám vývoj zakázkového software v oblasti desktopových a Intenetových aplikací. Provedeme analýzu Vašich požadavků na vývoj aplikace a předložíme Vám návrh řešení včetně časové a cenové specifikace.

více >>

Správa informačních systémů

Máte vlastní informační systém a přestala vám dostačovat jeho funkčnost? Nechcete investovat velké částky do vývoje nového systému? V tom případě vám doporučujeme svěřit správu této aplikace naší společnosti.

více >> brain_sluzby_software